O NAS

"Firma SEMiX rozpoczęła swoją działalność w 2004r. początkowo realizując zadania z zakresu przygotowania inwestycji dla stacji bazowych. Kolejne lata to stały rozwój firmy i realizacja kilkuset projektów w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji od doboru odpowiednich lokalizacji, poprzez projekty, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, prace budowlane aż po oddanie do użytkowania obiektów.

TELEKOMUNIKACJA

Od początku działalności doprowadziliśmy do wybudowania kilkuset obiektów stacji bazowych, poczynając od pozyskania lokalizacji, negocjowania w imieniu inwestora umów dzierżawy lub najmu, poprzez przygotowanie wniosków, opracowanie dokumentacji projektowych, uzyskanie niezbędnych decyzji i pozwoleń, budowę oraz uzyskanie pozwoleń na użytkowanie.

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom rynku stworzyliśmy dział zajmujący się odnawialnymi źródłami energii. Proponujemy usługi w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod farmy wiatrowe, począwszy od uzyskania warunków przyłączenia elektrowni do sieci, aż po ich realizację.